25.03.2023 r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Unii Europejskiej w Choczewie odbyły się 23 Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych. W Mistrzostwach wzięło udział osiem drużyn: po dwie drużyny reprezentujące Urząd Miasta Wejherowo, Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Gminę Choczewo oraz drużyny z Luzina i Gminy Wejherowo.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Piłki Siatkowej „SET” za pomoc w organizacji wydarzenia, Dyrekcji ZSP w Choczewie za udostępnienie hali, pracownikom stołówki szkolnej za przygotowanie obiadu, a wszystkim zawodnikom za udział w Mistrzostwach.
W tegorocznych Mistrzostwach Powiatowych w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych tytuł Mistrza zdobyła drużyna z Urzędu Miasta Wejherowa II, drugie miejsce zajęła drużyna z Gminy Wejherowo, a na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Starostwa Powiatowego II.
Za najsympatyczniejszy zespół uznano drużynę Starostwa Powiatowego I, za najlepszą siatkarkę Julię Adrian, a najlepszego siatkarza Tomka z Kąpina.
Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy zawodnikom za udział!
Do zobaczenia za rok.