OCALIĆ PAMIĘĆ

75-LAT OSADNICTWA W GMINIE CHOCZEWO

Nim czas zasypie ślady…

Zapraszamy wszystkich do wspólnej podróży w naszą przeszłość. Liczymy na to, że podzielą się Państwo z nami swoją wiedzą, pamiątkami, wspomnieniami i pomysłami. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie zrealizujemy wszystkich naszych zamierzeń i wydarzeń publicznych. Na razie skupiamy się na pracy wirtualnej i gromadzeniu materiałów do publikacji. Projekt jest żywy, elastyczny i dostępny dla wszystkich. Mamy nadzieję, że wrócą czasy bezpośrednich spotkań i wówczas zrealizujemy nasze plany na żywo, na czym szczególnie nam zależy, bo bez udziału ludzi projekt ubożeje.
Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do obchodów 75-lecia Osadnictwa na Ziemi Choczewskiej serdecznie zapraszamy do kontaktu z redakcją „Wieści Choczewskich” lub o wiadomość prywatną na tym profilu.
Ocalenie pamięci to nasza wspólna powinność i zobowiązanie wobec przodków.
Część 1
Część 2
Część 3
Część 4
Część 5
Część 6
Część 7
Część 8
Część 9

PUBLIKACJE

Publikacja ” Ocalić pamięć. 75 – lat osadnictwa w gminie Choczewo. Historia władzy i samorządu”

jest wspierana przez Energa w ramach realizacji strategii CSR Grupy Energa.

Partner Strategiczny

„Ocalić Pamięć”. 75-lecie Osadnictwa w Gminie Choczewo.

Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce ukaże się publikacja przygotowana w ramach obchodów 75-lecia osadnictwa na Ziemi Choczewskiej pt. „Ocalić Pamięć”. 75 lat osadnictwa w Gminie Choczewo. Historia OSP. Jest to pierwsza z czterech zaplanowanych publikacji, ukazująca historię pożarnictwa w Gminie Choczewo. Kolejne dwie części zawierać będą historię władzy i samorządu oraz wspomnienia mieszkańców, a czwarta, ostatnia część będzie albumem o Gminie Choczewo, zwieńczającym całość projektu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej podróży w naszą przeszłość.

Przypominamy, że wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do obchodów 75-lecia Osadnictwa na Ziemi Choczewskiej serdecznie zapraszamy do kontaktu z redakcją „Wieści Choczewskich”. Liczymy na to, że podzielą się Państwo z nami swoją wiedzą, pamiątkami, wspomnieniami i pomysłami.

Pamiętajmy, że ocalenie pamięci to nasza wspólna powinność i zobowiązanie wobec naszych przodków.

Publikacja:
„Ocalić pamięć. 75 lat w Gminie Choczewo. Historia ochotniczych straży pożarnych”